Příběhy

Několik příběhů, které jsem zachytil a zpracoval. Nejdůležitější je vždy radost z odevzdané práce a Vaše pozitivní zpětná vazba!

Nikola & Ziad

Nejkrásnější den svého života prožil úžasný pár Niki se Ziadem. Jak už to bývá, den se rozplynul jako pára nad hrncem a jelikož jsem byl součástí jejich významného dne, podařilo se mi tuto vzpomínku uchovat navždy. 

Lokalita

Starý Mlýn u Byšic

Albi & Mára

Když během svatebního dne tečou slzy na všech frontách, vytvoří se krásné emotivní video. Církevní obřad se sliby novomanželů tomu vždy dodá tu správnou atmosféru. 

Lokalita

Moravská Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie

Týna & Zdeněk

Kristýna a Zdeněk jsou naprosto úžasný pár. Jejich svatební den, byl ten nejkrásnější den jaký si mohli přát. Slunko hezky svítilo, po obřadu i těch pár kapek štěstí spadlo z nebe a párové focení jsme si užili při západu slunce. Více si myslím není třeba psát, koukněte na jejich příběh.

Lokalita

Yard Resort, Předboj u Prahy

Lucka & David

Krasný mladý pár Lucka a David si spolu užili krásný den.  Obřad měli venku za lehce nepříznivého počasí a déšť dodával v tento den příjemnou atmosféru. 

Lokalita

Podřípská farma, Kyškovice, Roudnice nad Labem

Jana & Tomáš

Jana s Tomášem prožili svůj krásný den naplno. Oba to jsou hrozně moc sympatičtí lidé a společně tvoří krásný pár. Nejvíce si užívali párové focení, respektive točení, které nám zabralo hodně času. A jsem rád, že se vše podařilo hezky natočit a zpracovat.

Lokalita

Agropenzion Hájenka, Slavětín

Martina & Kuba

Krásný den spolu prožili Martina s Kubou. Jejich vzájemná láska a štěstí bylo to, co na videu vidíte. Přípravy nevěsty probíhaly v domácím prostředí, kde byla i jejich celá rodina. Kuba se oblékal až na místě a jelikož v bungalovu bylo málo světla, tak jsme ženicha oblékli venku. Obřad na zastřešeném mole měli krásný.

Lokalita

Barešův ranč, Chlumec nad Cidlinou

Martina & Jirka

Krásný svatební den na jihu Čech spolu prožila Martina s Jirkou. Hezká svatba a krásné místo pro svatbu.  Pro párové focení jsou tam moc hezká místa.

Lokalita

Minipivovar Kněžínek, České Budějovice

Hanka & Michal

Když svatbu, tak na louce v údolí. Úplně úžasné místo pro svatbu na samotě u Lesa. Hanka s Michalem si řekli sliby, které všechny dojaly a pobavily zároveň. V tomto dni bylo prožito hodně emocí a večerní oslava stála za to!

Lokalita

Askalona, Středočeský kraj kousek od Štěchovic

Ivča A Honza

V krásném místě si řekli své ano krásný pár Ivča a Honza. Místo zalité sluncem až do večerních hodin.

Lokalita

Hliněná bašta, Průhonice kousek od Prahy

Soňa & Lukáš

Svatba na táboře je skvělý nápad a proč ne, obřad a celá oslava v přírodě je naprostá pecka.

Lokalita

Kemp Roviště, Slapská přehrada

Palvína & Michal

Jejich nejúžasnější den v životě, u kterého jsem nemohl chybět.

Lokalita

Králův Dvůr, Březová, hostinec Na Zelené Louce

Jaryna & Zdeněk

Velká láska dvou mladých a moc pozitivních lidí. Svatba na jaře je vždy nej!

Lokalita

Léta Páně, Praha – Dolní Počernice

Pojďme do toho společně!

Michal Voves | info@michalvoves.cz | +420 602 138 076