Logo svatební video Michal Voves

Další srpnová svatba

Druhá srpnová svatba, tentokrát na Podřípské farmě v Kyškovicích.

V tomhle měsíci je to už druhá svatba hned jdoucí po sobě v tomto kraji. Tentokrát měli krásnou svatbu pár Lucka s Davidem. Byli naprosto skvělí a hrozně fajn lidi. Užili jsme si v rámci možností spousta srandy. Jako počasí je letos docela na palici. Už několikátá svatba kde pršelo. Zase jsem málem utopil techniku, z čeho mám docela strach a hrůzu. Doufám, že to technika přežila. Nejhorší pro mě byl okamžik, kdy se nedařilo automatické ostření na nekonečno na mém objektivu Sigma 35mm f1.4 ART. Jasně, říkáte si proč ostřím na auto a ne na manuál, ale tentokrát to bylo opravdu potřeba. Při prvním tanci, kdy nerad situaci podceňuji mám tělo umístěné na gimbal moza air. Situaci jsem vyřešil tak, že jsem točil více z blízka.  Potom byla chvilka, kdy jsem mohl začít pátrat po problému. Pravděpodobná příčina nebylo utopení objektivu, ale smítko prachu na čipu, který byl téměř uprostřed. A jelikož ostřím primárně na střed, tak to bylo asi způsobené tím, protože jakmile jsem toto smítko balónkem odfoukl, ostření začalo fungovat. Nicméně to pro jistotu ještě prověřím abych si byl stoprocentně jist. Jasně, ještě mám zoomovací sklo 24-70mm jen s f4, ale lepsí nějaká záloha širokého skla, než žádná.

Svatba to byla parádní, jediné co mně tam děsilo, byla sytě oranžová fasáda Podřipské farmy, jinak to bylo krásné místo. Obřad byl na pěkném místě přímo na Labi, takže to bylo moc pěkné.

Párové focení jsme trochu natáhli nejen kvůli dešti, ale také kvůli cestě. Jeli jsme asi 10 minut autem do vinohradu, kde jsme pořídili perfektní záběry.

S fotografem Vencou Šmejkalem jsme si suprově sedli (ostatně jako s každým/ou), takže to byla opravdu zábava.

A jak to celé dopadlo? Koukněte na video a schválně zda se vám líbí nebo ne.

 

Novomanželům Lucce a Davidovi přeji všechno nej do nové etapy života!

 

Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena Michal Voves