S Radkem se znám už několik let. Poznal jsem ho na vlastní svatbě kde nám hrál jako DJ a moderoval celé dění. Ten člověk nám přirostl takzvaně k srdci a stále se setkáváme či řešíme budoucnost v této nelehké době covidové :).

Radek je člověk několika profesí, takže ne jen že hraje jako DJ na svatbách, zábavách, večírcích a klubech, ale ještě k tomu má své malé truhlářství. Ostatně se podívejte na jeho truhlařinu https://simlinterier.cz/ a pokud doma potřebujete i nějaký nábytek tak se s ním na svatbě můžete rovnou domluvit, mimochodem taky nám dělal skříň v kuchyni. 😀 Má k dispozici i profesionální fotokoutek, takže vřele doporučuji se podívat na jeho webové stránky https://fotokoutekfunbox.cz/ anebo na https://www.djradeksiml.cz/ .

dj na svatbu, svatební videoklip
Zahraje všude, vždycky a všechno

Je to mladý a pozitivní nadšenec, jeho práce ho nesmírně baví a svatby si vždycky užívá naplno. Jenom jeho rodina ho moc nevidí, protože když nehraje zrovna na svatbách, tak tráví čas v dílně. 🙂

Červencová svatba Báry a Jáchyma byla nádherná. Uskutečnila se v pražské Vinoři v Hoffmanově dvoře, kde jsem se právě s Radkem potkal, prohodili jsme pár slov a já pokračoval dál v natáčení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *