Logo svatební video Michal Voves

Příběhy

Několik příběhů a jedinečných momentů…

MIchaelA & SERGIO

Zimní lednová svatba v Holešovicích v Praze

Kde jsem byl a s kým?

Zimní svatba v místě Město moře.

KIKINA & BOB

Tentokrát svatební klip pro Kikinu a Boba. Pohodový den s pohodovými lidmi 🙂 

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Hotel Baroko v Praze

JANA & ROBERT

Plánování svatby s dítětem je vždy náročné, ale Jana s Robertem to zvládli levou zádní. Měli krásnou a tancující svatbu na statku poblíž vesničky Benice.  Vytvořil jsem pro ně tu nejkrásnější vzpomínku a jsem moc rád, že se o tento short film mohu s Vámi podělit. 

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Barokní statek Benice

Fotografka: Kubíík Macháčků

KRISTÝNA & JAROSLAV

Kousek od lázeňského městečka Kyselka, kterou protéká řeka Ohře, se nachází krásný statek v malé malebné vesničce jménem Jakubov. Zde měli krásnou svatbu Kristýna s Jaroslavem. Z důvodu vládního omezení jsem nebyl na svatbě celý den, ale  jen část dne. I tak si myslím, že svatební video se podařilo a novomanželé mají z videa velikou radost. 

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Statek Jakubov

Fotografka: Andre Kostin

Kačka & Honza

Začátkem října jsem točil svatbu v Praze kousek od Barrandova nad Prokopským údolím. Kačka s Honzou měli nádhernou svatbu, oběma to spolu moc slušelo. Podzim je tak nádherné období! Vše zbarvuje do žluto oranžových barev.

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Restaurace Černý Kohout

Fotografka: Alexandra Šnaid

Bára & Jáchym

Krásný den mají za sebou Bača s Jáchymem. Moc pěkné místo na svatbu si vybrali a počasí měli přímo na objednávku. Ráno déšť a chladno, při obřadu bylo velice příjemně a v podvečer při párovém focení začalo svítit i slunce. Bára s Jáchymem jsou moc krásný pár a přeji jim všechno dobré v další etapě jejich život!

Kde jsem byl a s kým?

Lokalita: Hoffmanův dvůr, Praha Vinoř

Svatební koordinátorka: Lenka Sládková a jejich tým Svatby s úsměvem

Fotograf: Michal Mecner

Kadeřník: Jan Jirka

Make-up: Štěpánka Velíšek

Dj s fotokoutkem: Radek Šiml

Zuzka & Honza

Honzu znám dlouhá léta z práce, byl to skvělý kolega a je to dobrý kamarád. Je pro každou srandu a když mi před půl rokem sdělil, že se bude ženit a zároveň mě požádal, zdali bych jejich svatební den nenatočil, nedalo se říct ne. Byla to pro mě velká čest, ale také obrovská zodpovědnost, protože vyrobit svatební video pro kamaráda, je ta nejtěžší věc na světě. Svatbu měli na krásném místě a já si to hrozně moc užíval. Byla to malá svatba s těmi nejbližšími a všichni svatebčané byli úžasní a pohodoví. Potkal jsem se tam i se skvělým fotografem Radkem Mrštným. Jak říkám, svatba na pohodu a za chvíli tma, a že to uteklo, ostatně jako vždy!

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Wellnes hotel Marta v obci Kuklí

Obřad:  Kostel sv. Kříže

Fotograf: Radek Mrštný

Nikola & Ziad

Nejkrásnější den svého života prožil úžasný pár Niki se Ziadem. Jak už to bývá, den se rozplynul jako pára nad hrncem a jelikož jsem byl součástí jejich významného dne, podařilo se mi tuto vzpomínku uchovat navždy. 

Lokalita

Starý Mlýn u Byšic

Albi & Mára

Když během svatebního dne tečou slzy na všech frontách, vytvoří se krásné emotivní video. Církevní obřad se sliby novomanželů tomu vždy dodá tu správnou atmosféru. 

Lokalita

Moravská Třebová, kostel Nanebevzetí Panny Marie

Hanka & Michal

Když svatbu, tak na louce v údolí. Úplně úžasné místo pro svatbu na samotě u Lesa. Hanka s Michalem si řekli sliby, které všechny dojaly a pobavily zároveň. V tomto dni bylo prožito hodně emocí a večerní oslava stála za to!

Lokalita

Askalona, Středočeský kraj kousek od Štěchovic

Nikča & Michal

Další z krásných dnů spolu prožila Nikča s Michalem. Dojemný obřad doplnili svými sliby, který přidal ještě další dávku emocí. 

Lokalita

Sokolov, Tábor Ranč Vránov

Vendy & Jarda

Začátek srpna byla svatba v plzeňském kraji v obci Záluží. Vendy a Jarda měli velkou svatbu a užili si ji naprosto se vším. Trochu se po obřadu zpotili, když museli na rozpáleném slunci splnit několik úkolů, které jim kamarádi přichystali. Párové focení jsme měli naprosto ve skvělý čas, zapadalo slunce za obzor. Začali jsme dříve, což vůbec nevadilo a první společné záběry jsme zaznamenali ve stínu pod listnatými stromy.

Kde jsem byl a s kým?

Místo svatby: Dvůr Gigant v Záluží

Fotograf: Jakub Šebek

Jitka & Ondra

Život je tak krásný, jak si ho krásný uděláme! O tom co jsem s Jitkou a Ondrou v sobotu v rozpáleném dni zažil, tak jsem natočil svatební video. Mají velkou radost, protože zachycuje jejich životní okamžiky, které už se nikdy nezopakují. Přeji hodně štěstí a lásky! 

Kde jsem byl a s kým?

Obřad: Zámek Průhonický park

Oslava: Hliněná Bašta

Fotografka: Hana Adamcová

Týna & Zdeněk

Kristýna a Zdeněk jsou naprosto úžasný pár. Jejich svatební den, byl ten nejkrásnější den jaký si mohli přát. Slunko hezky svítilo, po obřadu i těch pár kapek štěstí spadlo z nebe a párové focení jsme si užili při západu slunce. Více si myslím není třeba psát, koukněte na jejich příběh.

Lokalita

Yard Resort, Předboj u Prahy

Martina & Jirka

Krásný svatební den na jihu Čech spolu prožila Martina s Jirkou. Hezká svatba a krásné místo pro svatbu.  Pro párové focení jsou tam moc hezká místa.

Lokalita

Minipivovar Kněžínek, České Budějovice

Jana & Tomáš

Jana s Tomášem prožili svůj krásný den naplno. Oba to jsou hrozně moc sympatičtí lidé a společně tvoří krásný pár. Nejvíce si užívali párové focení, respektive točení, které nám zabralo hodně času. A jsem rád, že se vše podařilo hezky natočit a zpracovat.

Lokalita

Agropenzion Hájenka, Slavětín

Martina & Kuba

Krásný den spolu prožili Martina s Kubou. Jejich vzájemná láska a štěstí bylo to, co na videu vidíte. Přípravy nevěsty probíhaly v domácím prostředí, kde byla i jejich celá rodina. Kuba se oblékal až na místě a jelikož v bungalovu bylo málo světla, tak jsme ženicha oblékli venku. Obřad na zastřešeném mole měli krásný.

Lokalita

Barešův ranč, Chlumec nad Cidlinou

Lucka & David

Krasný mladý pár Lucka a David si spolu užili krásný den.  Obřad měli venku za lehce nepříznivého počasí a déšť dodával v tento den příjemnou atmosféru. 

Lokalita

Podřípská farma, Kyškovice, Roudnice nad Labem

Ivča A Honza

V krásném místě si řekli své ano krásný pár Ivča a Honza. Místo zalité sluncem až do večerních hodin.

Lokalita

Hliněná bašta, Průhonice kousek od Prahy

Copyright 2022 Všechna práva vyhrazena Michal Voves