Logo svatební video Michal Voves

Svatba hezky klasicky...

Jestli má někdo utkání říkat, že svatby jsou jedno a to samé, a pořád do kola, tak kecá!

Ano, svým způsobem ano. Přípravy, obřad, hostina, párové focení a tak dále. To je jen časová linka, která se opakuje, ale místa kam se člověk podívá už jsou různorodá. Tentokrát jsem zavítal na začátku srpna do Hošťky, která leží kousek od Roudnice nad Labem, kde měli obřad a následnou oslavu v Klenči Pavlína s Martinem. Jestli je něco co na svatbě moc nemusím, tak je přejíždění a k tomu když je přejíždění více krát. Ale vždy to zvládnu…

Přípravy začínaly doma u Páji s Martinem, kde jsem se také potkal s fotografem Jirkou Tomáškem. Když jsem u někoho doma, tak se většinou cítím dost nesvůj, protože z příprav udělám několik záběrů a je to takové volnější. Pak mám vždy pocit, že se flákám. 

Na předsvatební schůzce, kterou vždy a velice rád s nevěstou a ženichem absolvuji, jsem se dozvěděl, že obřad bude na radnici a zbytek v kulturním dome. Co vám budu povídat, měl jsem z toho trochu obavy, už kvůli světlu, prostředí a tak. To víte, mým cílem je vždy udělat novomanželům video co nejkrásnější a okolní vlivy mě trochu vyvádí z míry. 

Nakonec jsem byl spokojen, je to něco jiného než obřad venku či v kostele, stejně tak i zbytek dne. Novomanželé si celý den náramně užili a bylo co točit. Našli jsme krásné místo na párové focení, tam jsme strávili dost času a pořídili hezké záběry, které video vždy posunou o level výše. 

Mám rád různorodost a člověk pak nespadne do stereotypu, kde bouchá jedno stejné svatební video za druhým. 

Novomanželům přeji všechno nejlepší do další životní etapy a ať je doprovází láska a smích!

Bohužel vám nemohu ukázat jak vypadal jejich krásný den, protože si zveřejnění nepřáli. 

Tak zase příště Ahoj!

Michal 

 

Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena Michal Voves