Logo svatební video Michal Voves

V červnu jsem měl svateb docela hodně

Točit a vyrábět svatební video je velká zábava. Poznáte spoustu fajn lidí a všichni jsou příjemně naladěni. Nikdo tak zábavu nezkazí. V tomto příspěvku to více shrnu, protože jinak by to mé psaní nebralo konce.

Po Ivčině a Honzově svatbě hned druhý den jsem jel na další svatbu. Tentokrát to vše zařídila známá od nevěsty a ženicha. Svatba byla jak říkám low-cost, ale naprosto bezvadná. Místo konání svatby se uskutečnilo i s obřadem v kempu Roviště. Co víc si přát, než svatbu v přírodě. Je to příjemně surové a přirozené. Nechci tvrdit, že je to daleko lepší než kdekoliv jinde, ale změna a různorodost mi dávají sílu v tom, že to není jedno a to samé, a pořád do kola. Neměli domluveného fotografa ani fotografku, tak jsem sebou přizval Anežku Fouskovou, které si fotí pro radost. Je to hrozně fajn mladá a pěkná slečna, co má všechno ještě před sebou.

Nicméně Soňa s Lukášem si celý den užili a my také. Přišlo mi, že z párového focení byli úplně nadšený, že by pózovali ještě dnes :). Schválně koukněte na video jak jim to spolu slušelo…

Blahopřeji Soně a Lukášovi!

Týden po jejich svatbě jsem zase točil…

Tentokrát to byla svatba Hanky a Michala, no a jelikož je Michal můj švagr, tak jsem si to hezky natočil v rámci svatebního daru :). A jsem za to hrozně rád, protože konečně při obřadu zazněly sliby. Jejich významný den se odehrál v místě Askalona, obřad na louce v údolí u vysokého stromu, jestli se nějak jmenuje, to nevím. Byl nádherný den a vše se povedlo perfektně, i když počasí si z nás udělalo před obřadem a po obřadu dobrý den. Letos jsem schytal pochmurné počasí několikrát, mně to nevadí, ale co na to technika?

Hance a Michalovi jsem dohodil mého dávného kamaráda ze streetballu Patrika. Fotograf Patrik, je skvělý člověk a fotí úplně vše, event akce, sportovní akce, svatby no prostě vše na co si vzpomenete. Tak jsme si to náramně užili až do pozdních hodin.

Po této akci jsem se dal do stříhání. A jako vždy to nejtěžší je, jak video začít… a jak to zase poskládat. Tak to mám vždy po svatbě. Ale nakonec se povedlo. No řeknu vám, měl jsem co dělat v určitých pasážích, slzu jsem taktak stačil zamačkávat. Jak to celé dopadlo, koukněte níže.

Poslední červnovou svatbu jsem měl v Českých Budějovicích. To už byla docela štreka, protože oba hlavní tahy jsou rozkopané.

Martina s Jirkou měli krásnou svatbu v pivovaru Kněžínek. Tam jsem se potkal s fotografem Jakubem Macháčkem, srandista a pohodář. Já jsem byl sice na svatbě jen půlden, ale i tak jsem stihl pořídit hromadu pěkných záběrů. Ostatně se můžete podívat níže.

Všem párům gratuluji a ať vás láska a štěstí doprovází na každém kroku :).

Mojí techniku jsem posílil zoomovacím objektivem Sony ZEISS 24 – 70mm f4, ale o tom napíši sólo příspěvek příště.

Hoj Michal kameraman!

Sony A7 III, Sigma 35mm f1.4, Sony 85mm f1.8, gimbal Moza Air

Copyright 2020 Všechna práva vyhrazena Michal Voves