O MNĚ

Vítejte na mém portfoliu. Mé jméno je Michal a jsem svatební kameraman. Pokud jste se ještě nedívali do sekce příběhy, tak se určitě podívejte. Svatební videa dělám s láskou a zapálením. Vždy chci odevzdat ze sebe to nejlepší, protože váš den je jedinečný.

Celý den strávím s Vámi od příprav až po první tanec anebo večerní zábavu. Budu vašim kamarádem co zachytí ty nejdůležitější momenty vašeho života.  Vždy se chovám tak, abych byl tím nelepším společníkem a vy se cítili uvolněně, bez stresu a byli příjemně naladěni.

Určitě neočekávejte video s hudbou na přání, protože moc dobře vím co bude pro vaše nejhezčí svatební video nejlepší. Dělám věci tak jak vidím a jak je cítím. Mým cílem není to, aby se svatební video líbilo jenom Vám, ale celé rodině a vašim přátelům, se kterými se rádi podělíte o tuto vzpomínku.

Asi se ptáte, jestli vyrábím i delší videa? Má odpověď zní ano, ale garantuji délku okolo 15 minut. Není to málo? Není, za celý den natočím několik hodin materiálu, ale ne vše se dá použít a mnoho natočených záběrů se opakuje. Samozřejmě, pokud byste si přáli vytvořit dlouhý svatební film, tak ano. Bude potřeba druhý kameraman, který zachytí další momenty i z jiného úhlu. Třeba celý svatební obřad bez druhého kameramana natočit nejde.  

Jaká je moje cena svatebních videí? Ke každému klientovi přistupuji individuálně a vytvářím nabídku přesně dle jeho kritérií.

A co o mně napsali ostatní?

Hanka & Michal

Michal je nejlepší kameraman, kterého znám. Nejen, že je zodpovědný, ale je to i velký sympaťák, se kterým je naprosto super domluva a který má neskutečně mnoho nápadů, jakým způsobem, co natočit.. A co se natáčení týče, dokáže zachytit nezachytitelné, v mnohých chvílích ani netušíte, že vás točí, naprosto nenásilně dokáže zachytit ty nejkrásnější momenty, které se na svatbě odehrály, prostě mu žádná slza ani úsměv neuteče. Nechte ho dělat to, co ho baví a on vám udělá tu nejkrásnější vzpomínku na svatbu. A jestli přemýšlíte, zda investovat do svatebního videa, i když je to pro Vás další díra v rodinném rozpočtu, radím vám sama za sebe, jděte do toho, svatba uteče mrknutím oka, ale díky Michalovi si ji budete moci kdykoli připomenout a to včetně všech emocí, které k tomu patří, protože Michal má čich na všechny tyhle momenty a neskutečný talent na střih…asi se pro tuhle práci narodil:-)..

P.S. Za nás a za celou vesnici , která se chodí na etapy k nám na video dívat.. Voves Michal jasná volba!

Martina & Kuba

Že jsem si vybrala dobrého kameramana jsem věděla už po shlédnutí jeho práce, ale musím říct, že výsledek předčil očekávání a video, které nám Michal vytvořil je krásnou a dojemnou vzpomínkou na náš den! dojalo nejenom mě, ale i všechny co ho viděli. Michal sice začíná, ale vystupuje jako profík, jsem introvert a bála jsem se, že mi natáčení bude vadit, ale Michal to dělá tak, že to je přirozené a za chvilku zapomenete, že Vás někdo točí. Nenutí Vás se někde nastavovat do krkolomných póz. Takže za mě doporučuji všemi deseti.

 

Martina & Jirka

Michal je opravdu hodny a pozitivni clovek, ktery nam uz z tak krasneho dne dokazal udelat jeste neco vic. My Ti moc dekujeme, klip je naprosto super a moc vsem doporucujeme. Nikdo nevahejte! 😘🌸

Šárka & Tomáš

Pokud hledáte kameramana na vaši svatbu tak věřte že právě Michal Voves je ten pravý koho hledáte. Videa jsou nádherný dělané s láskou a citem. Komunikace úžasná a spolupráce bezchybná.. Za nás naprosto top kameraman…..
Moc děkujeme ❤️

Pojďme do toho společně!

Michal Voves | info@michalvoves.cz | +420 602 138 076